Авіва
Головна > Мебевий салон "Авіва"

Мебевий салон "Авіва"

 НАША НОВА АДРЕСА:  М.ЛУЦЬК, ВУЛ.ЄРШОВА, 9Б

Фірма ТзОВ "Авіва" - на ринку меблів України існує понад 10 років. Наша компанія пропонує високий рівень обслуговування, що забезпечує довіру клієнтів. З року в рік розширюється асортимент меблевої продукції, який дає змогу задовільнити потреби найвибагливіших покупців.

На сьогоднішій день фірма пропонує - меблі для спальних кімнат, їдалень, віталень, дитячих кімнат, меблі для кухонь, домашніх кабінетів, шафи-купе, столи і стільці, матраци та різні аксесуари для інтер’єру. А також офісні меблі під індивідуальні замовлення. "Авіва" є єдиним дистриб’ютором ряду українських фабрик у Волинській області. А також ми пропонуємо широкий вибір якісних меблів від багатьох відомих виробників, не тільки вітчизняних , а й зарубіжних.

Великим досягненням і характерною рисою, що відрізняє нашу фірму від її конкурентів, є пропозиція широкої гами виробів, виконаних з урахуванням ідей та смаків споживача.

Меблі, елементи оформлення інтер’єру, якість матеріалів, стиль умеблювання – все це створює атмосферу оселі, настрій її господарів. Втілення мрій і потягу клієнта до прекрасного і комфортного, зручного та надійного у власному помешканні та на робочому місці визначає філософію нашої фірми, яка характеризується наступними особливостями:

  • індивідуальний підбір меблів, що відповідає запиту і бажанню клієнта
  • пропозиція оригінальних індивидуальних моделей
  • надання послуг дизайнерів інтер’єрів і співпраця з дизайнерами, запропонованими самими клієнтами
  • строгий контроль за якістю, яка відповідає світовим стандартам
  • високий рівень обслуговування ( виїзд до клієнта, заміри приміщень для точного розрахунку розмірів майбутніх меблів, комп’ютерна візуалізація розміщення меблів в приміщенні, консультація покупця, декілька варіантів цінових пропозицій. Важливим є, і це наша особлива послуга, що доставка і складання меблів здійснюються безкоштовно. Вартість цієї послуги не закладається в ціну товару.)

Директор ТзОВ "Авіва" Арент Людмила Іванівна вважає: мета компанії – професійно підібрати асортимент товарів, забезпечити високий рівень обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Співпрацюючи з покупцями, ми намагаємось створити комфортні умови, залишаючись в дружніх відносинах навіть після виконання нами замовлень.

 
Яндекс.Метрика