Інформація про нашу компанію

Фірма ТзОВ "Авіва" - на ринку меблів України існує понад 10 років. Наша компанія пропонує високий рівень обслуговування, що забезпечує довіру клієнтів. З року в рік розширюється асортимент меблевої продукції, який дає змогу задовільнити потреби найвибагливіших покупців.

На сьогоднішій день фірма пропонує - меблі для спальних кімнат, їдалень, віталень, дитячих кімнат, меблі для кухонь, домашніх кабінетів, шафи-купе, столи і стільці, матраци та різні аксесуари для інтер’єру. А також офісні меблі під індивідуальні замовлення. "Авіва" є єдиним дистриб’ютором ряду українських фабрик у Волинській області. А також ми пропонуємо широкий вибір якісних меблів від багатьох відомих виробників, не тільки вітчизняних , а й зарубіжних.

Великим досягненням і характерною рисою, що відрізняє нашу фірму від її конкурентів, є пропозиція широкої гами виробів, виконаних з урахуванням ідей та смаків споживача. Мета компанії – професійно підібрати асортимент товарів, забезпечити високий рівень обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Співпрацюючи з покупцями, ми намагаємось створити комфортні умови, залишаючись в дружніх відносинах навіть після виконання нами замовлень.